Tesik to typ psa który uwielbia zabawę i szaleństwa. Jeśli tylko człowiek po drugiej stronie smyczy ma ochotę to Tesik do zabawy jest pierwszy. Nie trzeba go długo zachęcać 🙂 Ma dużo energii, ale nie narzuca się z nią. Gdy ochoty do zabawy u człowieka brak Tesik również idzie spokojnie. Tesik jest wybiórczy jeśli chodzi o swoich psich przyjaciół. Części z nich nie lubi, natomiast bardzo dobrze dogaduje się z suczkami.

Tesik jest przecudownym psem, który naprawdę pokocha Cię bez pamięci i zostanie Twoim najlepszym przyjacielem. On nigdy Cię nie opuści, zawsze będzie chętny, żeby z Tobą pójść na spacer, żeby pobawić się, żeby przysiąść i po prostu się potulić.
Tesik jest czarny podpalany, ma cudowne brązowe oczy, które patrzą z taką miłością, że nie można się w nim nie zakochać 🙂 Jest bardzo towarzyski.

Obecnie mieszka w hoteliku koło Łodzi – jeśli chcesz podarować cudowne życie jakiemuś biednemu psu – to dobrze trafiłeś, on wiele lat spędził w schronisku, a teraz już jest gotowy do zamieszkania w kochającym domu 🙂

Zobacz Tesika na Olx

tesik tesik2 tesik3

13851 Comments

    Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 10625024 bytes) in /home/natta/domains/loskundlos.pl/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 2099