Rudolf – błąkał się miesięcami po wsi, nikt go nie chciał, nikogo nie interesował. Głodny, spragniony, bezdomny – ledwo żywy… atakowany prze inne psy. Dzięki dobrym duszom trafił do wspaniałego DT w którym dał się poznać jako cudowny, przyjacielski towarzysz człowieka.

Teraz Rudi szuka domu stałego. Jego opiekunka z DS tak o nim mowi: „LUDZIE , LUDZIE!!!!! Rudolf to cudowny, ciepły i bardzo przyjazny dzieciom pies, wesoły, ułożony, jeśli trafi do madrego domu da Wam masę szczęscia i miłości… serio, serio”.

Rudolf jest psem wielkości Beagla, sięga głową przed kolano i jest masywnej budowy
Należy do tej grupy psów które ponad wszystko cenią sobie wolność, przestrzeń, ruch… dlatego też szukamy dla niego domku z ogrodem lub podwórkiem po którym Rudolf będzie mógł szaleć całymi dniami. Mały jest szalenie pogodnym zwierzakiem, kocha ludzi, uwielbia być głaskany, smyrany, lubi być w centrum zainteresowania. Dogaduje się z innymi zwierzętami, jest spokojny, zrównoważony i przyjacielski. Rudolf jest wykastrowany, odrobaczony, zabezpieczony przed pchłami, jest na etapie pierwszych szczepień.

Obowiązuje umowa adopcyjna i zgoda na wizytę przed i po adopcyjną.

Zobacz Rudiego na Olx

rudolf1 rudolf2 rudolf3 rudolf5

 

 

 

14366 Comments

    Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 9048064 bytes) in /home/natta/domains/loskundlos.pl/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 2099